whatsapp-call instagram facebook-call

להצעת מחיר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  סרגלים פולימרים

  סרגלים פולימרים

  להצעת מחיר
  שלחו הודעת וואטצאפ בצירוף מידות ותמונה או חייגו 054-8612342

   חיפוי קיר סרגל פולימרי

   סרגלים פולימרים נחשבים לחיפוי נהדר ומבוקשים מאוד אצל רבים. כך בבתים פרטיים, במבנים עסקיים וציבוריים ועוד. מדובר על חומר פולימרי דמוי עץ המעובד על ידי מיכון ממוחשב בעל דיוק גבוה. ניתן למצוא מבחר סוגים ובגוונים רבים היכולים להיות מתאימים לכל לקוח. חברת Coverart עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   סרגלים פולימרים – לחיפוי קירות כוח

   סרגלים פולימרים נועדו לחיפוי קירות כוח נאים המבוקשים במבואות כניסה למלונות, בחנויות, באולמות אירועים, לסלונים ייצוגיים בבתים, לחדרי שינה אינטימיים ובחללים אחרים. ניתן למצוא מגוון רחב של חיפויים אלו ויש צורך להתאים את הסוג הנבחר לסגנון העיצוב הקיים בבית. הבחירה נעשית על פי המידות הרצויות בהם עומק ורוחב, וכן, הגוון הרצוי. בחללים גדולים אין בעיה להזמין סרגלים צרים. בחללים קטנים יתאימו סרגלים רחבים המספקים אשליה של מרחב גדול יותר מהקיים. יש המבקשים צבעים בהירים המשתלבים באלו הקיימים ליצירת הרמוניה נהדרת ויש הרוצים דווקא צבעים כהים ליצירת ניגוד צבעים מעניין ומושך עין. קיר כוח כהה כזה יכול להוות פריט עיצובי בפני עצמו. החיפוי עצמו מסתיר תשתיות של צנרת, חיווט וכדומה. יתרון אדיר של סרגלים אלו שמדובר על חומר המשתלב היטב עם כל החומרים הקיימים בתוך המרחב הפנימי במבנה. כך מתכת, עץ טבעי, אבן, זכוכית, בד, פלסטיק ואחרים.

   סרגל פולימרי

   תכנון והתקנה

   השלב הראשון לאחר ההזמנה נועד לקבלת מידע על צרכי הלקוח. כאן גם יוצעו האופציות הרצויות מבחינתו. לאחר בחירת סוג החומר יילקחו מידות והסרגלים יעובדו על פיהם. סרגלים המיוצרים במפעל המקפיד על איכות גבוהה. ההתקנה תיעשה על ידי צוות עובדים מיומן תוך הקפדה על גימור מושלם.

   חברה עם ניהול מעולה

   חברת Coverart עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל לקוח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות, מהתעדכנות מתמדת בפיתוחים, בחידושים ובטרנדים בתחום, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת שברשותם לטובת אחרים.

   חיפוי סרגל פולימרי

   חיפוי סרגל פולימרי נועד ליצירת קיר כוח מרשים. הוא מתאים לבתים פרטיים, למבנים עסקיים וציבוריים, לחנויות ועוד. ניתן למצוא מגוון של סרגלים במידות וגוונים שונים. כל לקוח יכול, איפה, למצוא את הסוג המתאים לצרכיו, לרצונותיו, לטעמו האישי ועוד. חברת Coverart עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   חיפוי סרגל פולימרי – מותאם לסגנון העיצוב

   חיפוי סרגל פולימרי נבחר בהתאמה לקו העיצוב הקיים בבית בכלל ובחלל ובחדר המיועד במיוחד.  הוא מתאים מאוד לחדרים ייצוגיים כמו סלון הבית, לובי כניסה לעסק, למרכזי מבקרים, לאולמות תצוגה, לחנויות וכדומה. בכל מקום כזה רוצים לעשות רושם ראשוני ומתמשך על האורחים והמבקרים. במקרים אחרים כמו בחדרי שינה, ישיבות במשרד ועוד הוא יכול להוסיף את האינטימיות הנדרשת. ניתן למצוא מבחר סרגלים המגיעים במידות שונות. לוחות רחבים יתאימו מאוד לחללים צרים בגלל שהם מספקים אשליית מרחב גדולה מהנתון. באולמות רחבים אין בעיה לבחור בצרים. קיימים גוונים רבים אותם ניתן להתאים לצבעים המובילים בחדרים. לעיתים ייבחר צבע בהיר שיתמזג היטב וייצור הרמוניה נעימה. במקרים בהם רוצים קיר כוח מודגש ומושך עניין ייבחרו צבעים כהים. כך הקיר אף הופך לפריט עיצובי בפני עצמו. החומר ממנו הן עשויים משתלב היטב עם כל החומרים הקיימים בתוך המרחב הפנימי במבנה וביניהם מתכת, עץ טבעי, אבן, זכוכית, בד, פלסטיק ואחרים.

   סרגלי פולימר

   תהליך מסודר

   בשלב הראשון  תתקיים פגישה עם הלקוחות לטובת הבנת צרכיהם וקבלת מידע על צרכיהם ובחירת הסרגלים המתאימים. לאחר הבחירה יילקחו מידות והסרגלים יעובדו על פיהם. הם מיוצרים במפעל המקפיד על איכות גבוהה. ההתקנה תיעשה על ידי צוות עובדים מוכשר שיקפיד על גימור מושלם.

   חברה עם מנהלים מוכשרים

   חברת Coverart עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ סבלני לכל לקוח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחות, מהתעדכנות מתמדת בפיתוחים, בחידושים ובטרנדים בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת שברשותם לטובת אחרים.

   slider-img