whatsapp-call instagram facebook-call

להצעת מחיר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  סרגלי עץ

  סרגלי עץ

  להצעת מחיר
  שלחו הודעת וואטצאפ בצירוף מידות ותמונה או חייגו 054-8612342

   חיפוי סרגלי עץ

   חיפוי סרגלי עץ מבוקש רבות בחללים שונים של הבית. כך בסלון, בחדרי שינה ועבודה ועוד. ניתן למצוא מבחר סרגלים העשויים מפולימרים השונים אלו מאלו במידות של עומק ורוחב, בגוון וכדומה. הגמישות בבחירה מאפשרת לכל אחד למצוא את החיפוי האהוב עליו. חברת Coverart עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   חיפוי סרגלי עץ – בתאמה לסגנון העיצוב

   חיפוי סרגלי עץ בוחרים עם התאמה לקו העיצוב המוביל הקיים בבית עם התאמה לחלל או לחדר הקיים. כך, למשל, בסלון הייצוגי או בחדר השינה ייבחרו קירות כוח המושכים את העין והלב או משתלבים בתוך החלל. החומר הנ"ל משתלב היטב עם חומרים אחרים כמו זכוכית, אבן, מתכת ועוד. בכל מקום בו הוא מותקן תישמר ההרמוניה הנכונה. ניתן למצוא סרגלי עץ במידות רוחב ועומק שונות. רחב, בינוני וצר. הבחירה תיעשה על פי צרכי הלקוח, רצונותיו, וכמובן, טעמו האישי. שיקול נוסף לבחירה  הוא גודל החלל בו החיפוי מותקן וצורתו. הגוון ייבחר רבות משיקולי עיצוב. במקרים בהם רוצים בו החיפוי יתמזג בחלל ייבחרו גווים בהירים. במקרים בהם רוצים שהוא ימשוך תשומת לב  ייבחרו גוונים עזים יותר. כך הוא יהפוך לפריט עיצוב בפני עצמו. יתרון נוסף לבחירת חיפוי הוא העובדה שניתן להסתיר מאחוריו תשתיות וחיווט חשמל תקשורת ועוד.

   סרגלים דמוי עץ

   תכנון והתקנה בשלבים

   השלב הראשון הינו, כמובן, קבלת מידע מהלקוחות לגבי צרכיהם. היא נעשית בפגישה במקום ובשיחות נוספות. לאחר בחירת סוג החומר יילקחו מידות והסרגלים יעובדו על פיהם. החברה מייבאת את הסרגלים המיוצרים במפעל המקפיד על איכות גבוהה. ההתקנה תיעשה במועד עליו הוסכם באמצעות עובדים מיומנים המקפידים על גימור מושלם.

   חברה ידועה ומוכרת

   חברת Coverart עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל לקוח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחות, מהתעדכנות מתמדת בפיתוחים, בחידושים ובטרנדים בתחום, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת שברשותם ויכולותיהם המוכחות לטובת אחרים.

   סרגלים לחיפוי קיר

   סרגלים לחיפוי קיר מוסיפים רבות לכל חלל וחדר בו הם מותקנים. הם מתאימים לבתים פרטיים, למשרדים, חנויות ומבנים עסקיים וציבוריים אחרים. ניתן למצוא מגוון סרגלים העשויים פולימרים דמויי עץ ואחרים. הם מגיעים במידות רוחב ועומק שונות ובמבחר גוונים. חברת Coverart עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

   סרגלים לחיפוי קיר באיכות גבוהה

   סרגלים לחיפוי קיר מיוצרים באיכות גבוהה, ומשם כך, מתאימים מאוד לחדרים וחללים שונים כולל ייצוגיים. ניתן לעצב בזכותם קיר כוח בלובי של מלון, בסלון הייצוגי, מול פתח כניסה של חנות מפוארת ובמקומות אחרים. הקיר הנבחר יותאם רבות לסגנון העיצוב הקיים במבנה ועל פיו גם ייבחרו מידות הסרגלים. שיקול נוסף לבחירה הוא גודל החלל הקיים, צורתו וכדומה. למקומות בעלי מידות קטנות יתאימו, לרוב, סרגלים רחבים יותר הנותנים אפקט של מרחב. הסרגלים מגיעים מספר מידות רוחב ועומק. הגוונים הם רבים ויותאמו לאלו הקיימים. במקרים רבים הם יהיו עזים כדי שימשכו תשומת לב ועניין וכדי שהחיפוי יהפוך לפריט עיצובי בפני עצמו. ככלל הם עשויים מפולימרים המשתלבים היטב בכל החומרים בהם משתמשים בחללים פנימיים במבנים. כך, מתכת, אבן, זכוכית, בד ועוד. חיפוי יכול להסתיר מאחוריו תשתיות וחיווט חשמל תקשורת ועוד, וזאת סיבה טובה נוספת לבחירה בו.

   סרגלי עץ לחיפוי

   תהליך התקנה מסודר

   השלב הראשון בתהליך הינו פגישה עם הלקוחות לקבלת מידע על צרכיהם, רצונותיהם וטעמם האישי. בהזדמנות זאת יפרסו לפניהם את האפשרויות הקיימות ויילקחו מידות. הייצור נעשה במפעל איכותי ממנו החברה מייבאת את הסרגלים. הם יעובדו במפעלה למידות הנכונות ויובאו למקום על ידי צוות מיומן. ההתקנה נעשית בעזרת עגונים וחומרים שונים על מנת לקבל גימור מושלם.

   חברה בעלת שם ומסורת

   חברת Coverart עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ סבלני לכל לקוח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות, מהתעדכנות מתמדת בפיתוחים, בחידושים ובטרנדים בתחום, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת שברשותם לטובת אחרים.

   חיפוי סרגלים

   חיפוי סרגלים לקיר הינו אחד המבוקשים ביותר בגלל מראהו והאפקט המרשים שהוא מספק. הוא מתאים מאוד לחללים ייצוגיים בבתים פרטיים ובמבנים עסקיים וציבוריים. ניתן למצוא סרגלים במידות רוחב ועומק נבחרות ובגוונים רבים. המבחר הנ"ל מאפשר לכל לקוח גמישות בבחירות המתאימות מכל לצרכיהם, רצונותיהם וטעמם האישי. חברת Coverart עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

   חיפוי סרגלים – מתאים לסגנונות עיצוב רבים

   חיפוי סרגלים יכול להתאים לכל סגנון עיצוב כולל כפרי, קלאסי, מודרני ואחר. הם עשויים מפולימרים דמויי עץ היכולים להשתלב בצורה מושלמת עם כל החומרים בהם משתמשים בתוך מבנים. כך, מתכת, אבן, זכוכית, בד ועוד. ניתן למצוא אותם במידות רוחב ועומק שונות ואת הבחירה עשויים גם על פי גודל החלל וצורתו. בלובי מלון רחב אין בעיה לחפות קיר כוח עם סרגלים צרים. לעומת זאת, בסלון צר מידות, למשל, כדאי לבחור בסרגלים רחבים היוצרים אשליית מרחב רבה מהקיימת. יש צורך לבחור מרקם וגוון מתאימים. גוון בהיר יתמזג נהדר בחלל עם צבעים בהירים. גוון עז וכהה יבלוט בו, ימשוך תשומת לב ויעורר עניין. הוא אף ישמש פריט עיצובי  בפני עצמו. חיפוי מסתיר מאחוריו תשתיות וחיווט חשמל תקשורת ועוד וניתן להתקין עליו או בקרבתו תאורה אינטימית או תאורת היצף.

   חיפוי קיר סרגלי עץ

   פגישה וייעוץ

   הפגישה עם הלקוחות נועדה לקבלת מידע על צרכיהם, לפרוס את ההיצע  הקיים ואף לייעץ. לאחר בחירתם יילקחו מידות. החברה מייבאת את הסרגלים המיוצרים בחו"ל במפעלים המקפידים על גימור מושלם. עיבודם כולל חיתוך למידות הרצויות ייעשה במפעל. ההתקנה תתקיים במועד שנקבע מראש על ידי צוות עובדים מיומן. הסרגלים יחוברו עם עגונים שונים בגימור מושלם.

   חברה המנוהלת היטב

   חברת Coverart עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ ספציפי לכל סיטואציה, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות, מהתעדכנות מתמדת בפיתוחים, בחידושים ובטרנדים בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את יכולותיהם המוכחות לטובת אחרים.

   slider-img